+38 /095/ 234-18-58
Записатися на показ

Акції та новини

Чому паркінг — це дорого: стаття для тих, хто шукає за і проти

24.02.2021

Купуючи нову квартиру, власники авто так чи інакше задаються питанням: гараж, підземний паркінг чи звичайна парковка на вулиці? І чим більше дізнаються ціни на паркомісця, тим більше дивуються: чому ж цей невеличкий клаптик простору коштує так дорого? 

Колекція проєктів Вертикаль: житлові комплекси очима засновника Олега Лєпєніна

16.09.2020

Вертикаль має у своїй колекції 6 унікальних для міста, сучасних та концептуальних житлових комплексів. Кожен із них — із власною філософією, історією та атмосферою. Ніхто краще не розповість про проєкти будівельної компанії Вертикаль, як її засновник, іванофранківець, успішний бізнесмен Олег Лєпєнін.

Вартість квартири в іпотеку та розтермінування у забудовника: що вигідніше

12.05.2020

Президент Володимир Зеленський анонсував запуск нової державної програми — іпотека під 10% річних. Вона має запрацювати до вересня 2020 року. Та поки що умови іпотечного кредитування бажають кращого.

Чому вигідно інвестувати у нерухомість саме тепер: відповіді на ТОП 6 запитань

13.04.2020

Через ситуацію із карантином неминуче насувається криза, і вона, швидше за все, торкнеться всіх галузей економіки. Що ж буде з цінами на квартири і чи варто зараз вкладати гроші у нерухомість? Ці питання актуальні як для тих, хто шукає житло для себе, так і для тих, хто хоче вигідно інвестувати та заробити у майбутньому.

1 2